Paysend - міжнародний онлайн-сервіс для переказу грошей через інтернет. Система почала працювати в 2017 році, і на даний момент обслуговує більше 4 мільйонів клієнтів у більш, ніж 60 країнах світу. Пейсенд співпрацює з Mastercard, Visa, UnionPay і мережею банків-партнерів по всьому світу, що дозволяє робити швидкі локальні та міжнародні перекази з картки на карту або на банківський рахунок, незалежно від пори доби. Компанія декларує простоту переказу грошей - це зробити так же легко, як замовляти піцу або таксі. Транзакції можна проводити як на комп’ютері, так і через мобільний додаток, і пересилати гроші в 2022 році з Великобританії, Німеччини, Польщі, Латвії, Литви, Словаччини та інших країн до України.
Зміст
На офіційному сайті компанії https://paysend.com ви вибираєте мовний інтерфейс - на російській, українській або іншій мові - в якому вам зручно працювати.
Натискаєте “Почати переказ”, після чого потрапляєте на сторінку реєстрації/входу, де потрібно вибрати код країни та ввести номер телефону.
Наступний хід - потрібно вибрати, для яких цілей вам потрібен Пейсенд: відправляти або робити запити і отримувати гроші. Увага: якщо ви реєструєтеся в Україні, ви можете лише обрати опцію отримання грошей.
Все просто – вводите ім'я, прізвище латиницею та дату народження, дані про місце проживання та email. Після цього вам надходить СМС із кодом активації, який потрібно ввести для завершення реєстрації.
Тепер ви в особистому кабінеті і можете робити запит на отримання грошового переказу.
Ви натискаєте на “Новий запит”, і вводите дані того, кому ви надсилаєте запит - номер телефону, - а також вказуєте ціль. Також потрібно ввести суму запиту та реквізити картки, на яку буде здійснено переказ.
Все - запит відправлено!
Для ПК та смартфона процедура ідентична:
Коли ви вводите суму для відправки – щоб переказати, наприклад, у доларах, євро, злотих чи фунтах стерлінгах та вибираєте валюту отримання українську гривню, – ви відразу бачите конвертовану суму, розмір комісії та обмінний курс. Стандартна комісія для переказу грошей в Україну чи Росію – 1,5 євро.
Отже, Paysend дає кожному промокод на безкоштовний переказ, покращені курси обміну або отримання бонусів. Щоб його отримати, в обліковому записі натисніть “Підтвердити електронну пошту”.
Ви підтверджуєте email, який вказали під час реєстрації, або вводите інший. Після цього вам на пошту надходить лист із підтвердженням, а потім і з самим кодом.
Тобто, в даному випадку при переказі грошей потрібно буде вказати в полі “Промокод” код CONF (наприклад), і він спрацює. Також промокод дарує і наш сайт – XXXX. Використовуйте його і переводьте гроші без комісії!
Вікно введення коду з'являється, після натискання кнопки “Є код?”.
У поле можна ввести інвайт-код (запрошення) або промокод. УВАГА: якщо при першому переказі ви використовуєте промокод, то invite code потім не зможете використовувати.
Якщо у вас є промокод на декілька переказів, його потрібно ввести при першому. Наступні грошові перекази будуть проведені за умовами першого, надалі повторно код вводити не потрібно.
Вони є. Без підтвердження особи (верифікації) можна відправляти раз на півроку не більше ніж 1 тис. євро (або в еквіваленті обраної валюти). Для переведення до 5 тис. євро потрібно буде надати документ, що підтверджує особу. Якщо хочете відправити до 15 тис. євро, потрібно буде додатково вказати адресу та підтвердження фактичного місця проживання. Для переведення більшої суми необхідно зв'язуватися зі службою підтримки та вирішувати питання в особистому порядку.
Існує кілька способів:
На сайті є чат-бот, в якому ви можете описати свою проблему цілодобово. Ви також можете зв'язатися зі службою підтримки клієнтів через електронну пошту. У зверненні ви вказуєте тему – помилка на сайті, проблеми з переказом чи інше.
Канада: 400-906, 12 Avenue SW, Calgary, AB, T2R 1K7.
Росія, СНД: БЦ "Стрем'яний 26", Стрем’яний провулок, 26, 3 поверх, Москва, 115054.
Завантажити застосунок Paysend можна безкоштовно на:
Також на офіційному сайті платіжної системи можна завантажити програму через QR-код.
Мабуть, найвагоміший мінус у цій системі – відсутність прямих телефонів служби підтримки. З нею можна зв'язатися лише через форму зворотного зв'язку на сайті, або через чат-бот, гарячої лінії немає. Також серед недоліків – неможливість надіслати гроші з України. Хоча, задля справедливості, варто сказати, що більшість інших популярних у трудових мігрантів сервісів переказів не дозволяють це робити.
Оцінка – 4,3, понад 5 млн завантажень, 69 тис. оцінок.
Оцінка – 4,8, близько 9 тис. оцінок користувачів.
Оцінка – 4,2, 2 млн установок.
Оцінка – 4,7 (чудово), понад 27 тис. відгуків.
Більшість користувачів (близько 60%) оцінили сервіс на 5.
Підсумовуючи огляд відгуків, можна відзначити такі моменти, які подобаються користувачам:
Головний конкурент Пейсенд – це популярна у Східній Європі система TransferGo. За великим рахунком, оператори дуже схожі між собою, однак, як зазначається часто у відгуках, у Paysend більш вигідний курс обміну валют.
У тих, хто працює в Польщі та надсилає гроші в Україну, популярний сервіс EasySend. Він має програми лояльності, досить низьку комісію, проте суттєвий мінус на тлі Пайсенд - гроші можна пересилати ТІЛЬКИ з Польщі та Великобританії.
Компанія Wise, яка раніше називалася Transferwise, теж має хороші відгуки у користувачів. Насамперед, через вигідний курс. Але комісія не фіксована, як у Paysend, а залежить від суми переказу – це не всім подобається.
Добре відома система пересилання грошей Azimo також активно використовується заробітчанами з України – вона давно на ринку та має високий рівень довіри. Проте гроші можна отримати лише у відділенні банку.
Відносно новий Perekaz24 - зручний сервіс, приваблює мультивалютністю, вигідним курсом та швидким пересиланням грошей. Однак він не користується ще тою довірою, що Пейсенд, та й на роботу техпідтримки є нарікання.
Ще один конкурент - Spoko - об'єктивно хороший усім. Подобається користувачам, стандартна швидкість доставки грошей – миттєва. Але бувають неприємні моменти - блокування облікових записів без пояснення причин, чого у Paysend не буває практично.