Paysend: інструкція з переказу грошей на Україну, відгуки, реєстрація, комісії та тарифи

Paysend - міжнародний онлайн-сервіс для переказу грошей через інтернет. Система почала працювати в 2017 році, і на даний момент обслуговує більше 4 мільйонів клієнтів у більш, ніж 60 країнах світу. Пейсенд співпрацює з Mastercard, Visa, UnionPay і мережею банків-партнерів по всьому світу, що дозволяє робити швидкі локальні та міжнародні перекази з картки на карту або на банківський рахунок, незалежно від пори доби. Компанія декларує простоту переказу грошей - це зробити так же легко, як замовляти піцу або таксі. Транзакції можна проводити як на комп’ютері, так і через мобільний додаток, і пересилати гроші в 2022 році з Великобританії, Німеччини, Польщі, Латвії, Литви, Словаччини та інших країн до України.

Зміст

Як зареєструватися в Paysend

На офіційному сайті компанії https://paysend.com ви вибираєте мовний інтерфейс - на російській, українській або іншій мові - в якому вам зручно працювати.

Вибір мови на сайті Paysend

Натискаєте “Почати переказ”, після чого потрапляєте на сторінку реєстрації/входу, де потрібно вибрати код країни та ввести номер телефону.

Форма реєстрації

Наступний хід - потрібно вибрати, для яких цілей вам потрібен Пейсенд: відправляти або робити запити і отримувати гроші. Увага: якщо ви реєструєтеся в Україні, ви можете лише обрати опцію отримання грошей.

Як зробити запит на переказ

платіж з України

Все просто – вводите ім'я, прізвище латиницею та дату народження, дані про місце проживання та email. Після цього вам надходить СМС із кодом активації, який потрібно ввести для завершення реєстрації.

Тепер ви в особистому кабінеті і можете робити запит на отримання грошового переказу.

Запит переказу грошей

Ви натискаєте на “Новий запит”, і вводите дані того, кому ви надсилаєте запит - номер телефону, - а також вказуєте ціль. Також потрібно ввести суму запиту та реквізити картки, на яку буде здійснено переказ.

Форма для запиту на переказ

Все - запит відправлено!

Як відправляти гроші в Україну через Пейсенд

Для ПК та смартфона процедура ідентична:

 • Реєструйтеся, обравши опцію "Надсилати гроші";
 • В обліковому записі тиснемо "Відправити гроші";
 • Вибираємо валюту відправлення та отримання в Україні;
 • Вводимо суму відправлення;
 • Вказуємо метод отримання;
 • Вводимо дані одержувача;
 • Вводимо реквізити своєї картки;
 • Після перевірки даних оплачуємо переказ, який відразу йде до одержувача.

Коли ви вводите суму для відправки – щоб переказати, наприклад, у доларах, євро, злотих чи фунтах стерлінгах та вибираєте валюту отримання українську гривню, – ви відразу бачите конвертовану суму, розмір комісії та обмінний курс. Стандартна комісія для переказу грошей в Україну чи Росію – 1,5 євро.

Форма для надсилання грошей

Як отримати промокод на безкоштовний переказ грошей

Отже, Paysend дає кожному промокод на безкоштовний переказ, покращені курси обміну або отримання бонусів. Щоб його отримати, в обліковому записі натисніть “Підтвердити електронну пошту”.

Підтвердження по email

Ви підтверджуєте email, який вказали під час реєстрації, або вводите інший. Після цього вам на пошту надходить лист із підтвердженням, а потім і з самим кодом.

Лист із кодом на безкоштовний переказ

Тобто, в даному випадку при переказі грошей потрібно буде вказати в полі “Промокод” код CONF (наприклад), і він спрацює. Також промокод дарує і наш сайт – XXXX. Використовуйте його і переводьте гроші без комісії!

Як використовувати промокод

Вікно введення коду з'являється, після натискання кнопки “Є код?”.

Поле для введення промокоду

У поле можна ввести інвайт-код (запрошення) або промокод. УВАГА: якщо при першому переказі ви використовуєте промокод, то invite code потім не зможете використовувати.

Якщо у вас є промокод на декілька переказів, його потрібно ввести при першому. Наступні грошові перекази будуть проведені за умовами першого, надалі повторно код вводити не потрібно.

Ліміти на перекази

Вони є. Без підтвердження особи (верифікації) можна відправляти раз на півроку не більше ніж 1 тис. євро (або в еквіваленті обраної валюти). Для переведення до 5 тис. євро потрібно буде надати документ, що підтверджує особу. Якщо хочете відправити до 15 тис. євро, потрібно буде додатково вказати адресу та підтвердження фактичного місця проживання. Для переведення більшої суми необхідно зв'язуватися зі службою підтримки та вирішувати питання в особистому порядку.

Як отримати гроші через Paysend в Україні

Існує кілька способів:

 1. На карти Visa та Mastercard (за номером картки, прізвища та імені одержувача, як вони вказані на карті) будь-якого українського банку – Приватбанк, Ощадбанк, Монобанк, Спортбанк, OTPbank, IdeaBank, ПУМБ, А-Банк, Альфа-Банк, Райффайзен та ін.;
 2. На банківський рахунок;
 3. За допомогою мобільного застосунку Paysend Linkе, що дозволяє надіслати переказ за номером телефону. Одержувач вже сам вирішує на яку карту зарахувати гроші, що надійшли.

Техпідтримка

На сайті є чат-бот, в якому ви можете описати свою проблему цілодобово. Ви також можете зв'язатися зі службою підтримки клієнтів через електронну пошту. У зверненні ви вказуєте тему – помилка на сайті, проблеми з переказом чи інше.

Контакти

Великобританія:
 • 20 Garrick Street, London, WC2E 9BT (головний офіс);
 • Cluny Court, John Smith Business Park, Kirkcaldy, Fife, KY2 6QJ. Канада

Канада: 400-906, 12 Avenue SW, Calgary, AB, T2R 1K7.

Росія, СНД: БЦ "Стрем'яний 26", Стрем’яний провулок, 26, 3 поверх, Москва, 115054.

Де завантажити застосунок Paysend на телефон

Завантажити застосунок Paysend можна безкоштовно на:

 • App Store;
 • Google Play;
 • Huawei AppGallery.

Також на офіційному сайті платіжної системи можна завантажити програму через QR-код.

QR-код програми PaySend

Плюси та переваги Paysend

 • Глобальна мережа – перекази у понад 100 країн;
 • Час переказу грошей – до 24 годин;
 • Підтримує отримання грошей у місцевій валюті;
 • Немає прихованих комісій, оплат;
 • Фіксована комісія для переказів в Україну – 1,5 євро (або еквівалент у обраній валюті);
 • 95% переказів доходять миттєво;
 • Гарантія безпеки;
 • Служба підтримки працює цілодобово та без вихідних.

Недоліки системи Пейсенд

Мабуть, найвагоміший мінус у цій системі – відсутність прямих телефонів служби підтримки. З нею можна зв'язатися лише через форму зворотного зв'язку на сайті, або через чат-бот, гарячої лінії немає. Також серед недоліків – неможливість надіслати гроші з України. Хоча, задля справедливості, варто сказати, що більшість інших популярних у трудових мігрантів сервісів переказів не дозволяють це робити.

Відгуки користувачів

Google Play

Оцінка – 4,3, понад 5 млн завантажень, 69 тис. оцінок.

Відгуки на Google Play

App Store

Оцінка – 4,8, близько 9 тис. оцінок користувачів.

Відгуки в App Store

Huawei AppGallery

Оцінка – 4,2, 2 млн установок.

Відгуки в Huawei AppGallery

Trustpilot

Оцінка – 4,7 (чудово), понад 27 тис. відгуків.

Відгуки на Trustpilot

Отзовик

Більшість користувачів (близько 60%) оцінили сервіс на 5.

Відгуки на Отзовике

Підсумовуючи огляд відгуків, можна відзначити такі моменти, які подобаються користувачам:

 • Швидкий переказ;
 • Гарний курс;
 • Приємний бонус у вигляді безкоштовного першого переказу з промокодом;
 • Зручно навіть для переказів в Україну;
 • Швидка реєстрація;
 • Надійність, безпека грошових переказів.

Порівняння Paysend з іншими сервісами

Головний конкурент Пейсенд – це популярна у Східній Європі система TransferGo. За великим рахунком, оператори дуже схожі між собою, однак, як зазначається часто у відгуках, у Paysend більш вигідний курс обміну валют.

У тих, хто працює в Польщі та надсилає гроші в Україну, популярний сервіс EasySend. Він має програми лояльності, досить низьку комісію, проте суттєвий мінус на тлі Пайсенд - гроші можна пересилати ТІЛЬКИ з Польщі та Великобританії.

Компанія Wise, яка раніше називалася Transferwise, теж має хороші відгуки у користувачів. Насамперед, через вигідний курс. Але комісія не фіксована, як у Paysend, а залежить від суми переказу – це не всім подобається.

Добре відома система пересилання грошей Azimo також активно використовується заробітчанами з України – вона давно на ринку та має високий рівень довіри. Проте гроші можна отримати лише у відділенні банку.

Відносно новий Perekaz24 - зручний сервіс, приваблює мультивалютністю, вигідним курсом та швидким пересиланням грошей. Однак він не користується ще тою довірою, що Пейсенд, та й на роботу техпідтримки є нарікання.

Ще один конкурент - Spoko - об'єктивно хороший усім. Подобається користувачам, стандартна швидкість доставки грошей – миттєва. Але бувають неприємні моменти - блокування облікових записів без пояснення причин, чого у Paysend не буває практично.

Часті питання

Якщо ми відправляємо через Paysend гроші з Угорщини до України, як довго вони будуть іти?

Компанія дає 24 години, але фактично (користувачі пишуть) зарахування займає 3-5 хвилин.

Наскільки безпечно користуватися Paysend?

Paysend сертифікований Visa та Mastercard, що говорить про відповідність стандартам безпеки платежів. Крім того, компанія Paysend регулюється FCA (Управлінням фінансової поведінки).

Що робити, якщо гроші, відправлені через Пайсенд, застрягли?

Можна звернутися до Центру підтримки, там оперативно вирішують такі питання. У будь-якому разі – не хвилюйтеся, ваші гроші не пропадуть. Контакти центру можна знайти на офіційному веб-сайті оператора.

Чому виникає затримка при надсиланні грошей через Paysend на банківський рахунок?

Іноді таке трапляється, але затримка пов'язана з обробкою платежу банком, який його приймає - з боку Paysend гроші йдуть миттєво.